V500DJ5-QS1 Rev.A1

| Panelmodell | V500DJ5-QS1 Rev.A1 |
|---|---|
| Panel varumärke | INNOLUX |
| descrition | a-Si TFT-LCD ,50 inch, 3840×2160 |
| Paneltyp | a-Si TFT-LCD |
| V500DJ5-QS1 Rev.A1-pris | Begär pris och ledtid |
| Upplösning | 3840(RGB)×2160 , UHD |
| Pixelformat | RGB Vertical Stripe |
| Visningsområde | 1095.84(W)×616.41(H) mm |
| Bezel Opening | - |
| Översiktstorlek | 1122.32(W)×668.06(H) ×1.71(D) mm |
| Yta | Antiglare (Haze 1%) |
| ljusstyrka | 0 cd/m² |
| Kontrastförhållande | 5000:1 (Typ.) (TM) |
| Visningsvinkel | 89/89/89/89 (Typ.)(CR≥10) |
| Visningsläge | Super MVA, Normally Black, Transmissive |
| Bästa visa på | Symmetry |
| Respons tid | 9.5 (Typ.)(G to G) |
| Glasdjup | - |
| transmissivitet | 3.54% (Typ.)(with Polarizer) |
| Visa färger | 16.7M |
| Lamptyp | No B/L |
| Frekvens | 60Hz |
| Pekskärm | Without |
| Panelvikt | 2.08Kgs (Typ.) |
| Signalgränssnitt | V-by-One 8 lane , 51 pins , Connector |
| Inspänning | 12.0V (Typ.) |
| Miljö | Operating Temp.: 0 ~ 50 °C ; Storage Temp.: -20 ~ 60 °C |
LCDs-Display.com är en specialstorlek distributör av INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1.
INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 är nya & Ursprungligt lager tillgängligt på LCD-Display.com, samma dag leverans med gratis fraktkostnad.
För INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 pdf datablad eller detaljerade specifikationer för INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1 eller andra INNOLUX LCD-skärmar, snälla Mejla oss, vi kommer gärna ge en.
Begär ett citat från INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1-distributör på LCD-Display.com. Mejla oss: info@LCDs-Display.com
Relaterade sökord för "V500DJ5-QS1 Rev.A1"
- INNOLUX V500DJ5-QS1 Rev.A1
- V500DJ5-QS1 Rev.A1 datablad
- V500DJ5-QS1 Rev.A1-bild
- V500DJ5-QS1 Rev.A1 pris
- V500DJ5-QS1 Rev.A1-distributör

